Ubytování v Manchesteru Ubytovanie v Manchesteri Zakwaterowanie w Manchesterze Szálláslehetőség Manchesterben Alojamiento en Manchester Apmešanās Mančestrā Apgyvendinimas Mančesteryje Accommodation in Manchester Cazare în Manchester Facebook

Apmešanās Mančestrā

Vispārīga informācija par apmešanos
logos Mēs piedāvājam house share tipa apmešanos dažādās Mančestras, respektīvi, Greater Manchester, daļās. Mēs esam britu organizāciju National Landlords Association un Residential Landlords Association locekļi Šīs prestižās asociācijas uzrauga savu locekļu – firmu – sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Apmešanās tiek piedāvātā mājās, kuru maksimālais vecums ir 5 gadi, vienvietīgās un divvietīgās istabās. Visas mūsu piedāvātās mājas ir aprīkotas ar mēbelēm, virtuves iekārtu ieskaitot (ledusskapis, veļas mašīna, trauki, mikroviļņu krāsns, ūdens vārāmā kanna, galda piederumi, šķīvji), istabās ir gultas, segas, spilveni, skapji, kumodes. Katrā mājā ir televizors, lielākajā daļā māju ir pieejams ātrdarbīgs internets. Visas mūsu mājas tiek izvēlētas vietās, kur ir viegli nokļūt ar sabiedrisko transportu. Vairums māju atrodas aptuveni 30 minūšu gājiena attālumā no Mančestras centra.
Atgādinām, ka ir jāņem līdzi sava gultas veļa.
FOTOGALERIJA

Piedāvājam trīs apmešanās tipus; atšķiras māju kvalitāte, aizņemto vietu skaits, aprīkojums un iespējas izmantot ātrdarbīgo internetu, eventuāli, skatīties Čehijas un Slovākijas televīzijas kanālus. Visu apmešanās vietu tipu aprakstu un cenrādi atradīsiet zemāk.

Augstākā standarta apmešanās vieta Hulmē

Jaunums – piedāvājam apmesties luksusa mājās Hulmes kvartālā, kas atrodas Mančestras dienvidu daļā. Šīs ir augstāka standarta mājas – tās, neskaitot standarta aprīkojumu (aprīkota virtuve - ledusskapis, veļas mašīna, trauki, mikroviļņu krāsns, ūdens vārāmā kanna, galda piederumi, šķīvji, istabās gultas, segas, spilveni, skapji, kumodes), ir iekārtotas ar stila mēbelēm, veļas mašīnu ar žāvētāju, gludekli un gludināmo dēli, katrā istabā ir savs televizors. Liela priekšrocība ir māju atrašanās vieta – būtībā Mančestras centrā.
FOTOGALERIJA

AUGSTĀKĀ STANDARTA apmešanās vietas Mančestras CENTRĀ cenrādis
Apraksts Cena
Divvietīga istaba HOUSE SHARE trīsistabu mājā 220 GBP / mēnesī (par 1 personu)
Reģistrācijas maksa 125 GBP

Īres maksa par neizmantoto īres laiku, netiek atlīdzināta.

Standarta apmešanās vieta

Mājas kapacitāte ir 5-7 personas, īres cena ir atkarīga no tā, cik personu mājā būs apmetušās. Mūsu mājas atrodas šādos kvartālos: Monsall, Cheetham, Blackley, Salford, Ashton Under Lyne, Crumpsall, Whitefield, New Moston, Eccles.
FOTOGALERIJA

STANDARTA apmešanās vietas Mančestrā cenrādis
Apraksts Cena
Divvietīga istaba HOUSE SHARE 220 GBP / mēnesī (par 1 personu)
Reģistrācijas maksa (rezervēšana, līgumu sagatavošana) 125 GBP

Īres maksa par neizmantoto īres laiku, netiek atlīdzināta.

Pieticīga apmešanās vieta Mančestrā

Jaunums – pieticīgākām personām piedāvājam apmešanos mājās, kas atrodas šādos kvartālos: Blackley, Crumpsall, Higher Broughton. Šie kvartāli atrodas Mančestras ziemeļu un rietumu daļā, māju kapacitāte ir 8 īrnieki. Apm. 70 procenti māju ir aprīkotas ar ātrdarbīgu internetu. Mājās ir šāds aprīkojums:
virtuvē – ledusskapis, veļas mašīna, trauki, mikroviļņu krāsns, ūdens vārāmā kanna, galda piederumi, šķīvji
istabās – gultas, segas, spilveni, skapji
Mājās var nokļūt ar sabiedrisko transportu, un no tām ir viegli nokļūt Mančestras centrā. Atgādinām, ka ir jāņem līdzi sava gultas veļa.

Pieticīgās apmešanās Mančestrā cenrādis
Apraksts Cena
Divvietīga istaba HOUSE SHARE 170 GBP / mēnesī (par 1 personu)
Reģistrācijas maksa 100 GBP

Īres maksa par neizmantoto īres laiku, netiek atlīdzināta.

Īstermiņa apmešanās
Apraksts Cena
cena par 1 nakti/personu10 GBP
Pieprasītā avansa iemaksa (tiks atmaksāta)20 GBP

Minimālais uzturēšanās laiks 1 nakts, maksimālais – 7 naktis.


Transports

Mančestrā visvienkāršāk nokļūsiet ar lidmašīnu, ļoti demokrātiskas aviobiļešu cenas piedāvā BMI baby, Click4Sky bet no Bratislavas SkyEurope .
Autobusa biļetes maršrutam Prāga – Londona – Mančestra varat iegādāties ikvienā Student Agency filiālē

Pēc ierašanās Mančestrā mēs varam Jums nodrošināt sagaidīšanu Manchester International Airport lidostā vai Coach Station Manchester autoostā un nogādāšanu apmešanās vietā.

Transporta cenrādis

Apraksts Cena
No Manchester International Airport lidostas 25 GBP
No Liverpool John Airport International Airport lidostas 50 GBP
No Coach Station autoostas bez maksas

Transporta cena tiek maksāta par transportlīdzekli, nevis personu skaita.

sluzby.jpg, 21 kB

Vai vēlaties iegūt sīkāku informāciju?