Ubytování v Manchesteru Ubytovanie v Manchesteri Zakwaterowanie w Manchesterze Szálláslehetőség Manchesterben Alojamiento en Manchester Apmešanās Mančestrā Apgyvendinimas Mančesteryje Accommodation in Manchester Cazare în Manchester Facebook

Pakalpojumi

Papildus apmešanās vietu nodrošināšanai mēs piedāvājam arī virkni citu pakalpojumu, kas Jums būtiski vienkāršos uzturēšanās Lielbritānijā sākumu.

Sabiedriskais transports

MHDSabiedriskais transports Mančestrā ir salīdzinoši dārgs, tādēļ ir vērts iegādāties abonementa biļeti autobusam, MetroLink un piepilsētas vilcieniem. Jums tam nepieciešama tikai pases formāta fotogrāfija un nauda (atkarībā no tā, cik ilgam laikam un kam vēlaties iegādāties abonementa biļeti).
Informāciju par cenām un tarifiem atradīsiet www.gmpte.com

Bankas konts

bankovni ucetBankas konts Anglijas bankā ir viena no vissvarīgākajām lietām. Daudzi, kas tikko ieradušies Anglijā, atver t.s. basic account (pamata kontu). Šis konts ir piemērots īstermiņa uzturēšanās gadījumā, taču, ja vēlaties uzturēties Lielbritānijā ilgāku laiku, sapratīsiet pats, ka šī tipa konts Jums nav piemērots. Basic account neļauj izņemt naudu bankas filiālē, šim kontam tiek izsniegtas tikai t.s. cash kartes (naudas izņemšanai bankomātā ar dienas limitu 200 GBP apmērā). Turklāt basic account ir praktiski neiespējami nomainīt pret efektīvāku kontu ātrāk nekā pēc 12 mēnešiem. Daudz izdevīgāks ir debit account, kuru noteiktos apstākļos ir iespējams atvērt uzreiz. Ar šī konta karti ir iespējams norēķināties veikalos, izņemt naudu ārpus Lielbritānijas, apmaksāt, piemēram, aviobiļetes internetā utt. Šī tipa kontam pēc trim mēnešiem ir iespējams pieprasīt kredītkarti. Mēs cieši sadarbojamies ar HSBC Bank kura pieder HSBC holdings grupai (vislielākajai korporācijai pasaulē). Mēs sadarbojamies arī ar banku LLOYDS TSB.

Nesen uzsākām sadarbību ar banku Barclays, kuras darbinieki tieši mūsu birojā 2x nedēļā atver parastos kontus. Bankas konta atvēršanai Jums būs vajadzīga pase un personas apliecība. Gadījumā, ja Jums ir tikai viens no šiem dokumentiem, Jums jāiesniedz, piemēram, Jūsu Čehijas vai Slovākijas bankas konta izraksts, eventuāli jebkurš rēķins (gāze, elektrība), kurā ir Jūsu adrese – tā pati adrese, kas norādīta Jūsu personas apliecībā.

N.I.number

N.I. number N.I.number ir apvienotā sociālās un veselības apdrošināšanas sistēma. Tā ir plastmasas karte ar personas numuru, saskaņā ar kuru darba devējs iemaksā obligātos algas atvilkumus. Lai iegūtu N.I.number, Jums jābūt vismaz vienam algas izrakstam, ko izsniedzis darba devējs Lielbritānijā, pasei un apstiprinājumam par apmešanos. Daudzos gadījumos ir iespējams, ka darba devējs nevēlēsies Jūs nodarbināt N.I.number. Mēs paskaidrosim, kādā veidā saņemt N.I.number.
Sīkāku informāciju atradīsiet www.dwp.gov.uk

WRS

WRSWRS jeb Worker Registration Scheme ir darbinieku no ES jaunajām dalībvalstīm reģistrācija. Katram, kurš legāli sāk strādāt Lielbritānijā, saskaņā ar likumu 30 dienu laikā no darba attiecību uzsākšanas ir jāpiereģistrējas.
Mēs Jums palīdzēsim aizpildīt veidlapu.

Vadītāja apliecības apmaiņa

RidicakLielbritānijas autovadītāja apliecība ir viens no svarīgākajiem dokumentiem, kuru ir varat iegūt salīdzinoši ātri. Apmaiņas process ilgst apm. 2 nedēļas, un pieprasījumu ir iespējams iesniegt katrā pastā. Lai apmainītu vadītāja apliecību, jums ir nepieciešams pieprasījums, pases formāta fotogrāfija, administratīvās nodevas 38 GBP apmērā + pasta izdevumu samaksa. Ar Lielbritānijas autovadītāja apliecības palīdzību Jūs iegūsiet iespēju vienkārši atvērt bankas kontu vai iegādāties abonementa tarifu mobilajam tālrunim. Tuvāku informāciju par autovadītāja apliecības apmaiņu atradīsiet DVLA (Lielbritānijas transporta direktorāta) vietnē.

C.I.S. card

C.I.S. cardC.I.S. card ir plastmasas karte ar Jūsu vārdu, ko izsniedz Inland Revenue (finansu institūcija). Tas ir obligāts dokuments pašnodarbinātām personām (līdzīgi kā individuālais uzņēmējs) celtniecībā.

C.S.C.S. card

Šī karte ir nepieciešama darbam celtniecībā. Lai iegūtu šo karti, jānokārto attiecīgs tests. Tādēļ ir jāiegādājas testu grāmata, kas ir pieejama poļu valodā. Šobrīd praktiski nav iespējams atrast kvalificētu darbu celtniecībā bez šīs kartes.
Sīkāku informāciju angļu valodā atradīsiet: www.cscs.uk.com


Visus augšminētos pakalpojumus mūsu klientiem sniedzam pilnībā bez maksas.

Vai vēlaties iegūt sīkāku informāciju?