Ubytování v Manchesteru Ubytovanie v Manchesteri Zakwaterowanie w Manchesterze Szálláslehetőség Manchesterben Alojamiento en Manchester Apmešanās Mančestrā Apgyvendinimas Mančesteryje Accommodation in Manchester Cazare în Manchester Facebook

Darbs

Lielākā daļa cilvēku Lielbritānijā ierodas strādāt, kā arī, meklējot augstāku dzīves līmeni un lielākus ienākumus. Iemesls ir ļoti vienkāršs. Lielbritānija jau kopš 2004. gada maija ļauj legāli strādāt ES jauno dalībvalstu pilsoņiem. Alga regulāri pieaug, un no algas varat atļauties iegādāties vairāk nekā Čehijā. Nepārspīlējot varam teikt, ka to, ko ietaupīsiet Lielbritānijā, to Čehijā nenopelnīsiet.

Mūsu birojā strādā arī darba konsultants, kurš nodarbojas ar konkrētiem darba piedāvājumiem, kas bez maksas tiek sniegti visiem mūsu īrniekiem. Vispopulārākās piedāvātās darbavietas ir šādas:

Darbs tekstilpreču noliktavās:

Darbs plastmasu rūpnīcā:

Augstskolas internātu uzkopšana:

Papildus augšminētajām darbavietām mēs klientiem piedāvājam arī virkni citu profesiju, piemēram:

Par šīm profesijām mēs uzzinām neilgu laiku pirms to piedāvāšanas, tāpēc nav iespējams darbu piedāvāt iepriekš, taču mēs esošajiem īrniekiem šīs darbvietas piedāvājam par velti. Ja Jums radusies interese par kādu no minētajām profesijām, rēķinieties ar darba atrašanu mazākais nedēļas, lielākais divu nedēļu laikā pēc Jūsu atbraukšanas.


Palīdzība darbavietas nodrošināšanā mūsu klientiem tiek sniegta pilnīgi bez maksas!

Manchester, 37 kB

Vai vēlaties iegūt sīkāku informāciju?